Internetinė parduotuvė – tai ne paprasta svetainė. Ji kuriama ir veikia pagal savo specifinius kriterijus, kurie žymiai skiriasi nuo tradicinių.

UAB „STUDIJA RESTART“ profesionaliai kuria įvairaus sudėtingumo internetines parduotuves. Projektą įvykdysime nuo pradžios iki pabaigos, sukursime užbaigtą parduotuvę, galėsiančią įvykdyti šimtus užsakymų per dieną ir atlikti pagrindinę savo funkciją – aktyvią prekybą.

Viena iš prioritetinių mūsų komandos veiklos krypčių – internetinių parduotuvių kūrimas. Ją mes pasirinkome neatsitiktinai. Situacija mažmeninės prekybos rinkoje sparčiai kinta ir ne už kalnų ta akimirka, kai beveik kiekvieną prekę bus galima įsigyti tinkle, neišeinant iš namų. Poreikis kurti ir tobulinti internetines parduotuves nuolat auga.

Kodėl naudinga steigti internetinę parduotuvę?

Parduotuvė internete – tai galimybė išeiti į visiškai naują rinką. Ji suteikia žymiai daugiau galimybių, nei įprasta parduotuvė konkrečioje patalpoje. Internetinė parduotuvė – tai ne dar vienas pardavimų taškas. Dažnai tai pati efektyviausia bendravimo su klientais priemonė. Jei turite unikalią prekę arba esate pasirengę pateikti naudingą pasiūlymą, tuomet internetinė parduotuvė suteiks jums galimybę informuoti apie šias galimybes visus tuo besidominčius.

Elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Steigiant internetinę parduotuvę reikėtų nepamiršti keleto aspektų:

Internetinė parduotuvė tinkle veikia 24 valandas per parą 365 dienas per metus. Be pertraukos ir išeiginių. Jūsų prekes bus galima įsigyti netgi sausio antrosios antrą valandą nakties.

Jūsų parduotuvė nebus pririšta prie konkrečios patalpos (dažniausiai jums pakaks turėti tik sandėlį). Tai reiškia, kad jūs visada galėsite rinktis finansiniu ir logistiniu požiūriu pačius naudingiausius prekių saugojimo variantus.

Personalo išlaikymo išlaidos bus žymiai mažesnės, nei įprastoje parduotuvėje. Internetinė parduotuvė leidžia taikyti lanksčią kainų, parametrų sistemą bei sezoninius koeficientus.

Demonstruodami ne pačią prekę, o duomenis apie ją ir jos vaizdą, jūs galėsite pristatyti netgi tas pozicijas, kurių sandėlyje kol kas nėra. Internetinėje parduotuvėje galima pristatyti neribotą pozicijų kiekį. Jūs turėsite galimybę pristatyti prekes „vienoje vitrinoje“. Jūs taip pat suteiksite galimybę rasti prekę pagal konkrečius parametrus. Internetinėje parduotuvėje galima pristatyti neribotą pozicijų kiekį.

Pasirinkę teisingą paieškos sistemą, kontekstinę arba media reklamą ir sujungę ją su prekių paieškos sistemomis savo internetinėje parduotuvėje daugiau dėmesio galėsite skirti konkrečiai auditorijai. Tai išties efektyvu.

Internetine parduotuve galima naudotis būnant bet kurioje miesto, šalies ir netgi viso pasaulio vietoje. Siūlydami savo prekes ir paslaugas jūs turėsite galimybę neapsiriboti pėsčiomis pasiekiama teritorija.

Internetinė parduotuvė suteikia galimybę automatiškai priminti vartotojui apie gautas jį dominančias prekes, suteikti nuolaidą atlikus nustatytus veiksmus, priminti apie individualias nuolaidas prieš šventes, pasveikinti su gimtadieniu ir pan.

Internetinė parduotuvė pasižymi keletu bruožų, būdingų tik prekybai tinkle:

  • parduotuvė gali prisitaikyti prie kiekvieno konkretaus vartotojo, palaipsniui pažinti jo poreikius ir siūlyti tik jam įdomius prekių variantus;
  • internetinė parduotuvė suteikia vartotojams galimybę aktyviai bendrauti: pradedant nuomonių apie prekę apsikeitimu bei jų vertinimu ir baigiant išplėtotų komentarų, patarimų bei apžvalgų siuntimu;
  • internetinė parduotuvė suteikia galimybę automatiškai informuoti klientus apie akcijas, išpardavimus ir kitus įvykius;
  • automatizuoti procesai internetinėje parduotuvėje leidžia pildyti tik tuos dokumentus, kurie būtini atskaitomybei pateikti.

Internetinė parduotuvė suteikia galimybę automatiškai priminti vartotojui apie gautas jį dominančias prekes, suteikti nuolaidą atlikus nustatytus veiksmus, priminti apie individualias nuolaidas prieš šventes, pasveikinti su gimtadieniu ir pan.