Reklaminių klipų adaptavimas – puikus ir nebrangus variantas, jei turite kokybišką efektyvų, tinkamai sukurtą reklaminį klipą.

Jei ieškote profesionalių reklamos kūrėjų – jūs pasirinkote teisingą kelią. „Studija RESTART“ – tai profesionali vaizdo paslaugų studija. Jau daugiau nei 6 metus mes dirbame reklamos versle ir kuriame įvairaus lygio bei sudėtingumo vaizdo medžiagą: reklaminius klipus, prezentacijas ir verslo filmus, pritaikome vaizdo klipus.

Akivaizdu, kad reklaminių klipų kūrimas – gana brangus malonumas. Visada nelengva pradėti nuo nulio, o reklaminių klipų kūrimo atveju tai ypač sunku: reikia išsirinkti patikimą kūrybinę studiją, sumokėti už kūrybinį darbą, susirasti studiją arba agentūrą, kuriai galima patikėti klipo filmavimą.

Viskas vyksta kitaip, jei Jūs – oficialus tarptautinės kompanijos atstovas arba perkate frančizės būdu. Šiuo atveju už reklaminę kampaniją ir vaizdo klipų kūrimą atsako pagrindinis kompanijos biuras. Jūsų vaidmuo tik adaptuoti turimą reklaminę medžiagą.

Prieš

Po

Reklaminių klipų adaptavimas – viena populiariausių paslaugų reklamos kūrimo pasaulyje. Taip yra dėl daugybės priežasčių.

Pirma, pasaulinio lygio gamintojai kūrybinę klipų kūrimo pusę patiki tik didžiausioms kompanijoms. O kitus darbus gali atlikti ir kiekvienoje šalyje esančios vietinės studijos. Reklaminio klipo adaptacija – tai vakarietiškos kūrybos atkūrimas.

Antra, klipo adaptavimas dažnai tampa vieninteliu variantu: daugelio šalių teisiniai aktai leidžia demonstruoti tik tuos klipus, kuriuose filmuojasi „vietiniai aktoriai“.

Trečia, užsienietišką klipą panaudoti būna neįmanoma dėl paprasčiausios priežasties: tekstas ir titrai būna užsienio kalba. Šiuo atveju taip pat gelbsti adaptacija: studijoje keičiami titrai ir įgarsinimas, klipas gali būti papildomas specialiaisiais efektais arba sutrumpintas iki Jums tinkamos trukmės.

Ketvirta, adaptuoti reklaminį klipą būtina tuomet, kai reikia adaptuoti ne tik vaizdą, bet ir kūrybinę idėją. Kiekviena šalis išsiskiria savitu mentalitetu, todėl klipas gali būti tiesiog nepriimtinas kitoje šalyje. Šiuo atveju yra dvi galimybės: kurti naują reklamą arba pritaikyti turimą klipą.

„Studija RESTART“ turi didelę patirtį reklamos kūrimo ir reklaminių klipų adaptavimo srityje. Studijoje galima adaptuoti įvairaus sudėtingumo vaizdo klipus: pradedant paprasta adaptacija (klipo papildymas titrais ir garsu), baigiant sudėtingiausiais darbais – vaizdo klipo filmavimas pagal užsienyje sukurtą koncepciją.