Studija „RESTART“ kuria reklaminius klipus, pažintinius ir mokomuosius videofilmus televizijai ir įvairiems pristatymams, parodoms. Taip pat kuriame internete pristatomus reklaminius klipus.

Priėmę užsakymą sukurti reklaminį klipą, su Jumis aptarsime filmavimo planą, atitinkantį Jūsų finansines galimybes. Jei reikės, redaktorius parašys pageidavimus atitinkantį užkadrinį tekstą. Tekstą skaitys specialiai paruoštas diktorius. Vėliau klipas bus montuojamas, išankstinė medžiaga bus pateikta užsakovui įvertinti ir patvirtinti.

Reklamos klipų kūrimo mūsų studijoje kūrimo privalumai

  • Žymiai sumažėja Jūsų išlaidos, o kokybė išlieka tokia pati, kaip ir reklaminėse studijose. Reklaminius klipus kuria profesionalus operatorius, kuriam svarbi darbo kokybė.
  • Galite būti tikri, kad kuriant reklaminį klipą bus atsižvelgta į visus Jūsų reikalavimus ir pageidavimus – juk Jūs bendrausite ne su tarpininku, o su užsakymo vykdytoju.
  • Talpinant reklaminį klipą internete bus parinkta optimalių parametrų formato koduotė.

Reklaminio klipo kūrimo taisyklės

Kuriant reklaminį klipą, svarbiausia – idėja. Būtent idėja, o ne kompiuteriniai efektai, pavers klipą įsimintinu. Vaizdo efektų ir montavimo technikos kokybę gali įvertinti tik specialistas, o juk reklaminiai klipai kuriami paprastiems žmonėms, jiems svarbus įvaizdis. Reklaminis klipas turi atitikti konkretų tikslą. Ką savo reklama Jūs norite pasakyti pirkėjui: pristatyti naują prekę, priminti apie seną ar suvilioti sezoninėmis nuolaidomis. Žiūrovas netgi be garso turi suprasti, apie ką kalbama reklamoje. Svarbiausia, ir sunkiausia, kuriant reklaminį klipą, sutalpinti reikiamą informacijos kiekį trumpame vaizdo klipe. 10 sekundžių trunkantis klipas gali likti visai nepastebėtas – tuomet pinigai bus išmesti į balą.

Kuriant reklaminį klipą geriau rinktis įprastų žmonių įvaizdį. Garsius žmones reikėtų rinktis atsargiai – už klipą su jais sumokėsite daugiau, bet visada išliks tikimybė, kad žiūrovas įsimins juos, o ne reklamuojamą prekę. Kita dažna klaida – pusiau apsinuoginusių merginų dalyvavimas klipe, nesvarbu, kas reklamuojama. Jei klipą žiūrės vyras, jis įsimins šią pusnuogę merginą, o ne prekę. Na o moteris prekės tiesiog nepastebės. Beje, dažniausiai reklamą žiūri moterys.

Jei yra galimybė, rinkitės ilgesnį klipą, kuriame firmos pavadinimas arba reklamuojama prekė būtų paminėta ne vieną kartą. Beveik neįmanoma iš pirmo karto įsiminti niekam nežinomos kompanijos  telefoną arba adresą. Todėl geriau būtų pakartoti reklaminį klipą kitame reklaminiame bloke.

Nusprendę reklamuoti naują prekę, turite būtinai papasakoti apie jos savybes. Dažnai klientai kartoja tą pačią klaidą – nepristato prekės  charakteristikų. Visi šaukia – skubėk pirkti, bet retas pasako, kam tas daiktas reikalingas. Neblogai būtų parodyti prekę gyvoje aplinkoje. Žiūrovui jūsų reklamuojama prekė arba paslauga turi būti naudinga, jis turi šią naudą suvokti. Vertėtų parodyti prekę arba Jūsų kompanijos logotipą stambiu planu, bet tai jau klipo kūrėjo pasirinkimas. Žiūrovas įsimins markę ir lengviau suras prekę parduotuvės lentynoje.

Kuriant reklaminį klipą, svarbiausia – vaizdas, bet kartais žiūrovas nežiūri į ekraną, kartais jis girdi tik garsą. Per reklamą dauguma geria arbatą, plauna indus, lakuojasi nagus ir pan. Todėl klausydamas reklaminio klipo, žiūrovas turi suprasti, kas reklamuojama net nematydamas vaizdo. Deja, dauguma reklaminių klipų kuriami dirbtinai padidinant garsą, o televizijos kanalų vadovybė su tuo niekaip nesistengia kovoti, nors daugelis žmonių reklaminių klipų metu tiesiog išjungia garsą.

Kurkite reklaminį klipą su humoru – tai pakels reitingą, bet svarbu nepersistengti. Tai, kas vienam pasirodys juokinga, kitą gali tiesiog erzinti. Jei žmogus žiūrėdamas klipą nusišypso, reiškia jums pavyko. Pirkėjas įsimins savo gerą nuotaiką ir susies ją su reklamuojamos prekės ženklu, o vėliau jis prisimins ir patį produktą.