Tinklapių kūrimas – užduotis, reikalaujanti puikaus jas kuriančių specialistų bendradarbiavimo. Mūsų kompanijoje visi darbai yra griežtai paskirstyti, kiekvienas atlieka konkrečią funkciją. Visi kartu mes pasiekiame puikų galutinį rezultatą. Svarbu, kad būsimasis interneto produktas būtų ne tik gražus, bet ir patogus bei suprantamas vartotojui.

Prieš įgyvendindami projektą mes visas užsakymo detales būtinai aptariame su klientu. Profesionalus svetainių kūrimas apima platų veiksmų spektrą. Darbuose dalyvauja projektų vadybininkai, programuotojai, dizaineriai, kopiraiteriai ir daug kitų specialistų. Kiekvienas jų – savo srities žinovas. Tai padeda teisingai paskirstyti kompanijos resursus ir pasiekti puikų rezultatų kaip galima greičiau.

Kiekvienas naujas etapas yra glaudžiai susijęs su ankstesniuoju. Specialistas privalo aiškiai žinoti jam keliamas užduotis ir jų sprendimo paieškos būdus. Tai būtina, norint įgyvendinti projektą laiku ir sklandžiai. Todėl svarbu, kad kuriant svetainę nuo pradžios iki pabaigos nebūtų klaidų. Teisingai organizavę kolektyvo ir kiekvieno jo nario darbą mums pavyksta to pasiekti.

Svetainių kūrimo planai

tinklapių kūrimas
internetinių svetainių kūrimas
svetainių kūrimas

Standartinis

Nesudėtingos tinklalapio koncepcijos kūrimas.

Koncepcijos karpymas (HTML, CSS).

Administruojamas vieno lygio pagrindinis meniu.

Nuotraukų galerija.

Pirminis tinklapio optimizavimas Google paieškos sistemai.

Verslo

Tinklapio koncepcijos kūrimas.

Koncepcijos karpymas (HTML, CSS).

Administruojamas dviejų lygių pagrindinis meniu.

Atsiliepimų modulis.

Vieno lygio prekių katalogas.

Pirminis tinklapio optimizavimas google.lt paieškos sistemai.

Sudėtingas

Tinklalapio koncepcijos kūrimas ir karpymas.

Administruojamas dviejų lygių pagrindinis meniu.

Administruojamas vieno lygio papildomas meniu.

Atsiliepimų modulis, nuotraukų galerija arba prekių katalogas.

Pirminis tinklapio optimizavimas Google.lt paieškos sistemai.

Papildomos kalbos integravimas.

Rinkitės profesionalus

Per 10 darbo metų mūsų specialistai įgavo daug patirties internetinių svetainių kūrimo ir populiarinimo sferoje. Dabar jie pasiruošę sukurti bet kokio sudėtingumo tinklapius, ar tai būtų internetinė parduotuvė, ar įmonės tinklapis, “tinklapiai – vizitinės kortelės” ar informacinis portalas. Taip pat mūsų specialistai gali atlikti tinklapio dizaino atnaujinimą – užbaigti arba modernizuoti jau egzistuojantį internetinį resursą.
Tinklapio kūrimą mes paprastai pradedame nuo užsakovo veiklos ypatumų detalios analizės, tiksliname siekius ir užduotis, kurioms įvykdyti ir skirtas internetinės svetainės kūrimas. Išanalizavus duomenis, mes paruošiame tinklapio koncepciją ir techninius tinklapio sukūrimo sprendimus.
Po to, kai užsakovas patvirtina techninę užduotį, internetinio tinklapio sukūrimo procesas vyksta keliais etapais. Tam, kad Jūsų tinklapis būtų populiarus, siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Nerizikuokite

Jei jums reikia sukurti kokybišką interneto svetainę, tai Lietuvoje atsiras šimtai žmonių, pasiruošusių jums padėti. Tačiau toli gražu ne visada jų darbą galima pavadinti profesionaliu. Dažnai visi specialistų pažadai taip ir lieka pažadais. Studija RESTART siūlydama savo paslaugas, stengiasi iš karto pateikti klientui savo atliktų darbų pavyzdžius. Klientas gali pats įsitikinti mūsų profesionalumu. Mūsų darbų pavyzdžius kiekvienas gali pamatyti mūsų interneto svetainėje.

Tačiau pasitaiko įmonės, kurios siekdamos sutaupyti patiki savo tinklapio kūrimo darbus ne profesionalams, o atsitiktiniems žmonėms. Rezultatas – prastas interneto resursas, kuris ne tik neatneša jokio pelno, bet gali ir pakenkti įmonės įvaizdžiui. Tam, kad Jūsų tinklapis iš tikrųjų funkcionuotų, patariame užsakyti jo gamybą profesionalioje web studijoje.