Kokias tiesiogines transliacijas mes rengiame?

Tiesioginės transliacijos

Mes organizuojame tiesiogines transliacijas į jūsų svetainę ir (ar) socialinius tinklus. Žiūrovai prie ekranų aktyviai dalyvauja šiame procese, bendrauja: dalinasi transliacija, rašo komentarus, patys tampa tiesioginės transliacijos dalyviais. Jūsų renginį matys neribotas skaičius žmonių visame pasaulyje. Tiesioginis transliacija tai puiki proga pristatyti savo verslą ir pritraukti kuo daugiau naujų klientų.

ONLINE konfirencijos, Webinarai

Mes organizuojame tiesiogines transliacijas į jūsų svetainę ir (ar) socialinius tinklus. Žiūrovai prie ekranų aktyviai dalyvauja šiame procese, bendrauja: dalinasi transliacija, rašo komentarus, patys tampa tiesioginės transliacijos dalyviais. Jūsų renginį matys neribotas skaičius žmonių visame pasaulyje. Tiesioginis transliacija tai puiki proga pristatyti savo verslą ir pritraukti kuo daugiau naujų klientų.

Webinaru transliacijos

Parodu prezentaciju filmavimas transliavimas

Prezentacijų ir parodų transliacijos

Parodysime visas svarbias produkto detales. Parodą parodysime įvairiais kampais, nepraleisime jokių svarbių detalių. Techninės pagalbos specialistai yra pasiruošę padėti Jūms, visos transliacijos metu, pristatyti savo produktus bei paslaugas.

Webinaru live transliacijos

Konferencijų ir seminarų transliavimas

Mes sukursime patogias sąlygas mokytis ir diskutuoti. Mokymai, internetiniai seminarai, paskaitos, seminarai yra tik dalis mūsų transliuojamų renginių. Mes garantuojame švarų ekraną ir gerą garsiakalbių girdėjimą.

Nuotoliniu mokymu filmavimas transliavimas

Nuotoliniai mokymų, kursų filmavimas

Nuotoliniai mokymai-kursai tai galimybė parodyti verslą iš vidaus ir parodyti savo kompetenciją. Galime suorganizuoti ne tik transliaciją, bet ir gyvą bendravimą su žiūrovais prie ekranų.

Koncertų live transliacijos

Koncertų transliavimas

Visiškas pasinėrimas į koncerto atmosferą. Transliaciją organizuojame iš koncertų vietos, taip pat iš baro, restorano, klubo, studijos, nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus. Mes dirbame bet kurioje Lietuvoje vietoje.

Tiesioginės transliacijos iš studijos

Mes kompetentingai organizuosime erdvę, parinksime reikiamą šviesą, sureguliuosime garsą, kameras.

Sporto renginiu tiesiogine transliacija

Sporto varžybų tiesioginė transliacija

Parodysime visas renginio detales ir dalyvių emocijas. Organizuojame vaizdo įrašų pakartojimus ir, jei reikia, transliaciją aprūpiname profesionaliu komentatoriumi.

Mes turime viską, kad surengtume puikią tiesioginę transliaciją!

Reikiama kamerų kiekį, garso įrangą, apšvietimą, patirtį turinčius operatorius, rezervinį internetą.

Kodėl reikalingos tiesioginės transliacijos?

Tiesioginė transliacija yra galimybė realiu laiku perduoti vaizdo įrašą ir garsą į bet kurią pasaulio vietą. Kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos, gali dalyvauti renginyje, būti dalyvis. Transliacija internetu leidžia bendrauti su organizatoriais, pasisakyti, įsitraukti į diskusiją, dalyvauti apklausose. Tiesioginė transliacija padidina žmonių, dalyvaujančių renginyje. Tai galimybė ne tik pasiekti kuo daugiau žmonių, bet ir užsidirbti pinigų transliuojant.

Tiesioginės transliacijos skirtingose platformuose.

Daugiau priežasčių, kodėl reikėtu kreptis pas mus?

Studijos RESTART komanda naudoja tik profesionalią įrangą ir garantuoja, kad transliacijos metu nebus nenugalimos jėgos ar trikdžių: prieš transliaciją mūsų specialistai viską kruopščiai išbando ir patikrina, sureguliuoja kameras ir garsą. Mes netaupome ant įrangos siekiand užtikrinti profesionalų vaizdą ir interneto stabilumo.

Kodėl mes?

Transliaciją valdo profesionalus režisierius. Jis pasirenka kamerą, kurios vaizdas tinkamiausias šiam momentui. Mes transliuojame vaizdo įrašus, kurių rezoliucija yra iki 4K.

Renginį matys žmonės internete ir salėje: transliaciją prijungsime prie projektoriaus neprarasdami kokybės ir lygiagrečiai perduosime ją į jūsų pasirinktą šaltinį.

Filmuojame ir transliuojame renginius naudodami profesionalią įrangą: „Blackmagic“, „Panasonic“, „RODE“, „Canon“, „Tamron“. Mes garantuojame nepriekaištingą signalo perdavimą ir vaizdo kokybę.

Parengsime lygiagrečias internetines transliacijas iš kamerų iš skirtingų kambarių, nepriklausomai nuo jų atstumo. Tai leis vartotojams vienu metu matyti kelis skirtingus įvykius.

Jei reikės, transliaciją integruosime į „Zoom“ platformą. Transliacijai suteiksime techninę pagalbą. „Zoom“ integruojasi su socialiniais tinklais, tokiais kaip „YouTube“ ir FACEBOOK. Transliacijoje gali dalyvauti mobiliųjų įrenginių vartotojai.

Mes sukursime jūsų renginio svetainę ar puslapį į kurį interguosime tiesioginę transliaciją. Auditorijos lojalumas daugiausia priklauso nuo transliacijos paprastumo. Prireikus surengsime privačią transliaciją. Sukurkime apklausų ir tiesioginio balsavimo formą.

Pasibaigus transliacijai, mes paredaguosime ir atsiųsime jums didelės raiškos transliacijos įrašą. Ateityje galėsite naudoti šį vaizdo įrašą bet kokiam tikslui.

Transliacijos metu svetainėje dirbs mūsų specialistai, kurie nustatys mikrofonus, kameras ir padarys viską, kas reikalinga kokybiškam eteriui. Prireikus atvešime papildomų dekoracijų, baldų ir kitų daiktų, kurie transliaciją padarys nepriekaištingą.

Ne visos lokacijos turi reikiamą transliavimo įrangą. Todėl mes pristatome apšvietimo įrangą, mikrofonus ir garsiakalbius, projektorius, ekranus, papildomus monitorius, suflerius ir daug daugiau.

Į renginį atvyksime į bet kurį miestą Lietuvoje transliacijai paruoštu automobiliu. Mes organizuojame nepertraukiamą bendravimą ir transliaciją iš skirtingų kamerų. Esame pasirengę tiesiogiai transliuoti iš bet kurios patalpos arba tiesiai iš gatvės. Tuo pačiu metu mes atsinešime visą transliacijai skirtą įrangą, o mūsų technikai ją sumontuos.

Transliaciją matys žmonės visame pasaulyje. Galingų serverių dėka organizuojame transliacijas, kuriose gali dalyvauti bet koks žiūrovų skaičius.

Susisiekite su mumis

Pasikalbėkime, tikių rasime Jums tinkamiausią sprendimą.

Andrius Jurevičius
Direktorius

Tel.: +370 676 01260
E-mail: [email protected]